Lütfen tüm alanları doldurunuz

Hesabım var!

Giriş

Tüm Hakları Acıbadem Grup iştiraki olan Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri A.Ş.’ye aittir © 2019. Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması

Kayıt işlemleri sırasında verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Acıbadem Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. ("Acıbadem") ve Acıbadem’in hakim ve bağlı şirketleri (hepsi birlikte "Acıbadem Grubu" olarak anılacaktır) tarafından 6698 sayılı Kişisel verilerin korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metni'nde verilen amaçlarla sınırlı olarak işlenmesine, kayıt altına alınmasına ve muhafaza edilmesine ayni zamanda hizmet ilişkisi içerisinde olduğu üçüncü kişiler ile paylaşılmasına muvafakat ediyor ve onay veriyorum.

Acıbadem Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. ("Acıbadem") ve Acıbadem’in hakim ve bağlı şirketleri (hepsi birlikte "Acıbadem Grubu" olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, anket, tanıtım, açılış, davet ve etkinlik vb. hatırlatmalar ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma Ticari Elektronik İleti (arama, sms, mail vb. ) gönderilmesini kabul ediyorum.